ITOC Nedir?

ITOC, alt yapılarınızı 7 x 24 izleyebileceğiniz ve anlık değişkenliklerden haberiniz olabilecek; yönetim, alarm takip ve raporlama hizmetidir.

ITOC, merkezi bir ortam izleme ürünüdür. Aktif edildiği andan itibaren ortamınızdaki talep ettiğiniz cihazları, sistemleri ve araçları izleyerek sizi tüm envanterinizin takibi sorumluluğundan kurtarır.

Altyapı ortamınız hakkında performans iyileştirme önerileri sağlar ve iş kritik uygulamalarınızda problem tespit sürenizi ciddi seviyede azaltır.

Şimdi ITOC ile tanışmanın

TAM ZAMANI!

ITOC, platform bağımsız çalışan bir izleme aracıdır. Sistem & Ağ altyapınızın performansını ve bir problem oluşturduğunda kök sebebini görmek istiyorsanız ITOC hizmetini deneyimleyin.

ITOC hizmetinin deneme sürecini zaman kaybetmeden başlatmak için tıklayın.

Her zaman her yerden bütün altyapılarınızı izleme olanağı

ITOC ile tüm altyapınızı izlemek için iş yerinizde olmanız gerekmiyor.

Internet ağına bağlı olduğunuz herhangi bir lokasyonda Web Tarayıcınız üzerinden ve ITOC Mobil uygulaması ile erişim sağlayabilirsiniz.

Flow analizi sayesinde BT ağınızdaki darboğazları tespit edin

ITOC, bilgi teknolojileri altyapısına ait kablolu ve kablosuz ağı izlemek ve trafiği analiz etmek; anormal durumların anında fark edilmesi, oluşabilir darboğazlar, donanım hataları ve güvenlik olayları dahil olmak üzere güvenilirlik ve performans sorunlarını tanılamak ve gidermek için sorunların krize dönüşmeden algılanıp çözümlenmesi için kullanılan netflow, sflow gibi protokol desteklerini barındırır.